bg_image
Garden Plast
Hakkımızda

27 yıllık tecrübemizle Rainbow Polycarbonate çatısı altında Mayıs 2019’da kurulan Garden Plastik Ferforje; deneyimli idari, teknik personelleri ve yüksek standartlarda üretim yapan fabrikasıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

“Kaliteyi Estetikle Buluşturma” fikriyle çıktığımız bu yolda müşteri memnuniyetini temel prensip olarak alan firmamız, sizlerden gelen talepler doğrultusunda istenilen her renk ve ölçüde imalat yapabilmektedir.

Sağlam altyapımız, bilgi birikimimiz, deneyimli personel ve ekiplerimizle sizlere ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktayız.

AR-GE çalışmalarımız ile ürün yelpazemize yeni ürünler eklemekte ve sizlerin beğenisine sunmaktayız. TSE belgeli ürünlerimiz ile her zaman yeniliğe ve gelişime açık olan firmamız, sektöre yeni bir soluk ve anlayış getirmeyi hedeflemektedir.

about
about
about
image

Misyonumuz

Garden Plastik Ferforje ailesi olarak; her zaman yeniliğe ve gelişime açık profesyonel ekibi ile kaliteli, estetik ve ekonomik ürünleri müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretmek temel misyonumuzdur.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik ve Dürüstlük
  • Devamlı Gelişim ve Yaratıcılık
  • Müşteri Odaklılık
  • Ekip Çalışması ve İşbirliği
  • Kalite, Estetik ve Hesaplılık
image
image

Vizyonumuz

Sağlam altyapımız, geniş vizyonumuz ile ulusal ve uluslararası pazardan pay sahibi olmak.